Sklápěčková nástavba EURO K2,K3:

eurokk

Využití:
Tyto sklápěcí nástavby jsou určeny pro nákladní vozidla vozidla kategorie N2 a N3. Nástavba je určena k převozu rovnoměrně rozloženého nákladu. Je primárně určena pro svozové účely asanačních podniků. Nástavbu je možné umístit na různé typy vozidel od celkové hmotnosti 6t do 20t.

Základní provedení:
Jedná se o ocelovou nástavbu sestavenou z hraněných ocelových profilů celosvářenou technologií MAG. Celá konstrukce je uspůsobena tak, aby docházelo k minimální korozi. Na boku vozidla je umístěn nakladač na popelnice o objemu 240l. Součástí dodávky jsou trojdílné zadní dveře. Dveře umožňují otevření jak celého zadního čela, tak i jednotlivých částí. Těsnění dveří je dvoubřité, připevněné pomocí nerezové lišty pro dokonalé utěsnění.
Střecha z lehkého polyuretanu je zvedaná hydraulicky a její otevření je signalizováno pomocí zvukového znamení a výstražného světla.
Rozvody hydrauliky jsou provedeny ze silnostěnných trubek s protikorozní ochranou a jsou uloženy v plastových průchodkach. Hydraulické prvky jsou nakupovány od renomovaných výrobců hydraulické techniky. Nástavba je vybavena hydraulickým navijákem dálkově ovládaným o tažné síle 3,6t.
Nástavba je před lakováním ošetřena tryskáním pískem, exponovaná místa navíc nástřikem roztaveného zinku. Po lakování jsou veškeré dutiny ošetřeny přípravkem zabraňujícím korozi.

U těchto typů nástaveb existuje široké množství možných provedení. Způsob konečného řešení závisí na přání zákazníka.

Systém vážení nakládky: Tyto nástavby je možné také objednat se systémem tenzometrického vážení. Rozsah nážení je závislý na požadavcích zákazníka. Je možné i obchodní vážení hmotnosti celé korby s tiskem vážních lístků i dokladu pro zákazníka. V současné době je jeden vážní dílek roven 20kg, což je i nejmenší citlivost systému.

Parametry nástavba pro vozidlo MAN TGL 12.180:

nejvyšší nosnost tohoto provedení dle vozidla
hmotnost nástavby s náplněmi 2140kg
ložná délka 5000mm
ložná šířka 2100mm
ložná výška 1700mm

 

 

 

 

Možná další výbava:

nerezové provedení
jiné provedení nakladače popelnic
jiná provedení dveří
dělicí střední příčka
schránky na nářadí, na rukavice, nádrž na vodu s pumpičkou na mýdlo
mnoha dalších doplňků a provedení

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie: